Bonus za wpłatę u bukmachera (dają 200%)

betfan-bonus-na-start

Fenomenalne promocje bukmacherskie Etoto przy rejestracji! 200% za wpłatę dla nowo rejestrujących się graczy. Zgarnij 1000 zł w dodatkach. Taka promocja nie zdarza się na ogół wśród polskich bukmacherów internetowych toteż powinno się przyjrzeć się jej gruntownie. Bo warto!

Bonus powitalny to raczej norma wśród bukmacherów w Kraju, jednakże by zapewniać typerom 200 % za ich wpłatę – to trudno coś w tym stylu odnaleźć wśród innych ofert powitalnych. Wyłącznie totolotek.pl oraz lvbet.pl oferują ponad 1000 zł w dodatkach na start, ale to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl poszło po bandzie!

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Promocje bukmacherskie Etoto

Jak wzmiankowaliśmy w ostatnim czasie ów legalnie działający bukmacher internetowy przedłożył kolejną ofertę na start, zamiast wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy propozycję Zyskaj 1000 złotych od eTOTO.
Widząc wysokie zainteresowanie promocjami u bukmacherów w Kraju wśród obstawiających zdarzenia spółka bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najfajniejszą ofertą dla graczy przy rejestracji. Poniżej przedstawiliśmy garść wiadomości odnośnie śmiałej promocji na start:

etoto-bonus-freebet Bukmacherzy internetowi

W nowiutkiej ofercie na początek Odbierz 1000 złotych, gracz za własne dwa pierwsze depozyty otrzymać zdoła i 1000 zł:
– początkowy przelew na konto obstawiającego będzie powiększony o 200% do 100 zł (inaczej wystarczy wpływ 50 zł, ażeby zdobyć 100 zł), co jest szczególne wśród bukmacherów legalnie przyjmujących zakłady w Kraju. Nie ma szans wyszukać buka jaki podwyższa wpłatę o taki procent.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

– wtóry transfer na konto obstawiającego zostanie powiększony o 100 % do praktycznie 900 zł !

W następstwie tego w sumie typujący za własne 2 pierwotne transfery może otrzymać 1000 zł.

W promocje bukmacherskie Etoto mogą skorzystać wszyscy typerzy, jacy do tej pory nie wykonali pierwszej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u buka (zdołają zgarnąć obydwa dodatki) lub drugiej wpłaty (zdołają otrzymać drugi dodatek), niezależnie od czasu otwarcie konta gracza.

W razie pytań polecamy przeglądnąć przepisy na www.etoto.pl.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy
TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację