Bonus za wpłatę u bukmachera (dają 200%)

Fenomenalna propozycja przy rejestracji od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo rejestrujących się graczy. Zgarnij 1000 zł w dodatkach. Taka promocja nie zdarza się na ogół wśród polskich bukmacherów internetowych toteż powinno się przyjrzeć się jej gruntownie. Bo warto!

Bonus powitalny to raczej norma wśród bukmacherów w Kraju, jednakże by zapewniać typerom 200 % za ich wpłatę – to trudno coś w tym stylu odnaleźć wśród innych ofert powitalnych. Wyłącznie totolotek.pl oraz lvbet.pl oferują ponad 1000 zł w dodatkach na start, ale to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl poszło po bandzie!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Zasady propozycji na początek

Jak wzmiankowaliśmy w ostatnim czasie ów legalnie działający bukmacher internetowy przedłożył kolejną ofertę na start, zamiast wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy propozycję Zyskaj 1000 złotych od eTOTO.
Widząc wysokie zainteresowanie promocjami u bukmacherów w Kraju wśród obstawiających zdarzenia spółka bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najfajniejszą ofertą dla graczy przy rejestracji. Poniżej przedstawiliśmy garść wiadomości odnośnie śmiałej promocji na start:

W nowiutkiej ofercie na początek Odbierz 1000 złotych, gracz za własne dwa pierwsze depozyty otrzymać zdoła i 1000 zł:
– początkowy przelew na konto obstawiającego będzie powiększony o 200% do 100 zł (inaczej wystarczy wpływ 50 zł, ażeby zdobyć 100 zł), co jest szczególne wśród bukmacherów legalnie przyjmujących zakłady w Kraju. Nie ma szans wyszukać buka jaki podwyższa wpłatę o taki procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– wtóry transfer na konto obstawiającego zostanie powiększony o 100 % do praktycznie 900 zł !

W następstwie tego w sumie typujący za własne 2 pierwotne transfery może otrzymać 1000 zł.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy typerzy, jacy do tej pory nie wykonali pierwszej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u buka (zdołają zgarnąć obydwa dodatki) lub drugiej wpłaty (zdołają otrzymać drugi dodatek), niezależnie od czasu otwarcie konta gracza.

W razie pytań polecamy przeglądnąć przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!