Bukmacher bez depozytu? Milenium!

betfan-bonus-na-start

Większości graczy, gdyby nie ustawa zabraniająca działalności nielegalnym bukmacherom pewnie nigdy nie usłyszelibyśmy o takich bukmacherze jak Milenium. Na szczęście dziś każdy kto gra na terenie Polski doskonale zna każdego legalnego bukmachera. Ów legalny bukmacher jest w pełni polskim bukmacherem, który został założony w Poznaniu. Już dobre kilkanaście lat możemy obstawiać w Milenium.pl (od 204 roku).

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak jednak wiadomo jeszcze przed ustawą nikt nie myślał, by grać u legalnych bukmacherów głównie ze względu na niskie kursy, szybkie limity, nieciekawą ofertę.

Jak na tym tle wygląda Milenium?

Wśród samych legalnych bukmacherów nie plasuje się zbyt wysoko. Być może to wszystko się teraz zmieni. Już bowiem widać pierwsze prace nad ciekawą promocją chociażby w postaci bonusu powitalnego, który wynosi 760 złotych.

I właściwie na tym mogliśmy poprzestać na promowaniu tego bukmachera, ponieważ w niczym innym nie wyszczególnia się on na tle konkurencji. Tak jak większości bukmacherów posiadających polską licencję możemy obstawiać zakłady bukmacherskie przez stronę internetową, aplikację mobilną i oczywiście w punktach naziemnych. Nie ominie nas oczywiście podatek 12%.

Odbierz 20zł bez depozytu i ekstra 1500zł za pierwszy depozyt

Dodatkowo występuje tu dość wysoka marża. Z pewnością widać, że bukmacher próbuje coś robić, by przyciągnąć do siebie nowych graczy. Jednak w przeciwieństwie do innych promuje się zbyt mało intensywnie, by dotrzeć do potencjalnej grupy odbiorców.

Czy warto tam obstawiać?

Gracze zawodowi ani myślą rejestrować się u takich bukmacherów – po prostu się to im nie opłaca. Gracze rekreacyjni mogą liczyć na naprawdę wysokim bonus powitalny. Dość proste warunki obrotu sprawiają, że naprawdę jest on godny uwagi.

milenium-darmowy-zaklad Bukmacherzy internetowi

Jednak wielu z nas chce grać dłużej i tutaj może być już różnie. Od razu informujemy, że grając niskie kursy nie ma sensu w ogóle grać u legalnych bukmacherów, ponieważ będziemy musieli do tego jeszcze dopłacać.

Milenium.pl to już nie taki młody bukmacher i ciągle to bukmacher bez depozytu. Wśród graczy nie jest zbyt popularny co pokazuje, że nie wyszczególnia się on niczym co przekonałoby nas obstawiania tam meczy.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Opinia o tym bukmacherze
  • Wysokość kursów
  • Promocje bukmacherskie
  • Pomoc techniczna
  • Jakość strony www
  • Ocena graczy
4.2
TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację