Czy Betclic oferuje bonus bez depozytu?

betfan-bonus-na-start

Wirtualny bukmacher Betclic to popularny europejski bukmacher. Aktualnie z górą 9 000 000 użytkowników korzysta z pokaźnej propozycji zakładów u bukmachera Betclic. Nie licząc Polski, firma z Francji istnieje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii oraz Szwecji. Tenże legalnie przyjmujący zakłady bukmacher prowadzi działalność na podstawie o koncesji pozyskanej danym państwie, ażeby konsument miał pełne przekonanie, iż obstawiania meczów na stronie www.betclic.pl jest pod każdym względem zgodne z przepisami.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Zakłady mobile Betclic

Bukmacher internetowy gorliwie angażuje się w rozbudowę aplikacji na komórki. W podobny sposób na Androidzie jak i na iOS aplikacja sprawia odczucie łatwej a stosowanie jej nie czyni w praktyce żadnych kłopotów nie tylko oblatanym użytkownikom, ale i osobom, jakie poczynają obstawiać mecze w sieci.
Z aplikacji mamy akces do wszelkich funkcjonalności serwisu, co określa Betclic w porównaniu do kolejnych organizacji bukmacherskich działających w Polsce. Mając apkę daje to nam sposobność nie wyłącznie obstawiania meczy, lecz i obserwowania meczów na żywo, najciekawszych zdarzeń piłkarskich i nie tylko.

Bonus na początek Betclic

Betclic.pl dostarcza Nam obecnie najciekawszy bonus na początek w Polsce w formie – 550 pln cashbacku od pierwotnego zakładu (więcej piszemy o tym na https://www.betan.pl/promocje-bukmacherskie/). To znaczy, że jeśli Twój pierwotny kupon jest nieudany, to na Twoje konto bukmacher internetowy odda Wam jego stawkę minus 12% danina.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Toteż, żeby w całości zużyć dodatek na start i zdobyć zwrot (innymi słowy cashback) środków w wysokości 500 pln, musicie postawić kuponik za 568 zł. By spieniężyć środki bonusowe uzyskane w formie cashbacku, należy obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady sportowe w Betclic

Przyjemnym rozwiązaniem, patrząc od strony obstawiającego, jest opcja Multi+. Bieżący bukmacher online na blankiecie z 4 meczami uiści 50% podatku, a na zakładzie z 5 meczami całość.
Oprócz tego im więcej meczy dopniesz do blankietu, tym bardziej zdołasz zdobyć. Przy więcej aniżeli 12 wydarzeniach, bukmacher dopisuje aż 50% do nagrody.

Oferta zakładów u bukmachera jest niezwykle bogata. Nie licząc ewidentnych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najlepsze ligi Na starym kontynencie lub wielkoszlemowe zawody tenisa, w propozycji firmy odszukamy również zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe i co więcej mniej słynne w Polsce, jak na przykład dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne.
Ciężko odszukać dyscyplinę, której tenże bukmacher internetowy nie trzymałby w ofercie.
Nie brak również sportowych zakładów specjalnych a także typowo rozrywkowych, jak na przykład na to kto będzie głową państwa w USA po następnych wyborach.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

W Polsce esport rozkręca się nadzwyczaj mocno i to widać. Widzi to również Betclic i dostarcza możliwość obstawiania meczy w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends albo Dota.
Typerzy będą radzi z kursów, bowiem te w porównaniu do innych działających na krajowym rynku buków wyglądają na wyższe.

W Betclic da się sięgnąć po Cashout, czyli możliwości łatwiejszego rozliczenia zakładu – przed zakończeniem wszystkich wydarzeń z kuponu. Wielkość wygranej będzie właściwie kalkulowana zależnie od liczby meczów pozostałych na blankiecie a także ich kursu.

betclic-promocje-na-start Bukmacherzy internetowi

Betclic wspomaga lokalny sport

Niezwykle dobrze wygląda współpraca z reprezentacją Polski w siatkówce z którą Betclic sygnował umowę. Bukmacher internetowy jest już na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest także głównym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice plus formalnym sponsorem zwycięzcy Pucharu oraz Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Całość ujawnia, iż Betclic aktualnie od samego startu pragnie na całego promować się pośród polskich kibiców.

Mecze na żywo w Betclic TV

Jak wcześniej wzmiankowałem Kibice sportu mają możność obserwowania najistotniejszych zdarzeń jak na przykład: mecze NBA – w fazie PlayOff, mecze Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki i co niemiara najciekawszych turniejów tenisa.

Wpłaty oraz wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz poczynić wpłaty już od 1 złotówki. Każda z procedur finansowych, a więc zarówno przelew, jak i wypłata, są za free. Obstawiający chcący dostarczyć kasę może zrobić użytek z platformy Przelewy24, przez to pieniądze natychmiast znajdą się na rachunku w portalu do akceptowania zakładów. Oczywiście, wolno również posłużyć się kartą do rachunku bankowego.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Opinia o Betclic

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher, który dostarcza w tej chwili na starcie multum fajnych rozwiązań, jakie z perspektywy grającego zdołają zaznaczyć się jako zasadnicze. Plusami będą niewątpliwie: aplikacja na telefon, dobre kursy oraz promocja Multi+. Warto aby przetestować rzeczonego międzynarodowego buka też dla bonusu na początek, jakiego w Polsce na takich zasadach nikt nie świadczył.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl
TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację