Falubaz Zielona Góra – bonusy na zakłady bukmacherskie dla kibiców

betfan-bonus-na-start

Pragniemy zawiadomić Was o następnej umowie sponsoringowej, którą ostatnio podpisał lokalny bukmacher on line Milenium.pl. Od 3 kwietnia zostali głównym mecenasem grupy piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska instytucja pragniemy wspierać atrakcyjny pomysł rekonstrukcji regionalnej piłki nożnej.

– Falubaz jest szczególną oraz znaczną marką, którą znają w Polsce nie wyłącznie fani żużla – opowiada Marek Prokurat, boss Milenium Zakłady Bukmacherskie – Jesteśmy zdeklarowani, że tą samą drogą zdołają podążyć piłkarze oraz ufamy w długookresowy szkic rekonstrukcji zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim partycypować oraz podtrzymywać go na różnorodnych dziedzinach.

Miasto, jakie ma tak utytułowane kluby żużlowe oraz koszykarskie zasługuje również na twardą załogę piłkarską. Wraz z Falubazem pragniemy zrealizować nadmieniony ciekawy cel.

Legalnie działający bukmacher online Milenium.pl oprócz dopomagania klubu na różnorodnych dziedzinach będzie również obecny ze swoim logiem na strojach w czasie spotkania Falubazu. Posiadamy nadzieję, że ważna przez najbliższy rok umowa de facto potrwa dłużej. Zielona Góra musi mieć wielki klub piłkarski, a my pragniemy wspomóc w realizacji tegoż tematu.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

– Rzeczona umowa jest dla nas nadzwyczaj istotna – powiada Marcin Grygier, naczelny KS Falubaz.
Bukmacher internetowy Milenium to szanowana marka wśród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów, toteż jesteśmy szczęśliwi, że razem będziemy wznosić nowiuteńką jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, bez względu na aktualny pułap sportowy. Piłkarski Falubaz to plan rozpisany na multum lat, a nie na parę miesięcy. Posiadamy nadzieję, że przez te wszelakie lata przejdziemy wspólnie.

Milenium.pl jeszcze jest mecenasem klubu Zagłębie Lubin. Zaczęcie współpracy z Falubazem bezbłędnie spaja się z dotychczasowymi postępowaniami sponsoringowymi – oba kluby od lat współdziałają kolektywnie, a ich fani darzą się niemałym respektem oraz sympatią, co niejednokrotnie odczuwamy na spotkaniach.

Dla nowo otwierających konta typerów legalny bukmacher Milenium.pl – stworzył ofertę promocyjną za rejestrację!
Zyskaj 20 złotych bez wpłaty i ponad 700 złotych za depozyt. Otwórz konto z bonusem – w tym miejscu.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację