Ile meczy obstawiać na jednym kuponie?

betfan-bonus-na-start

Chcesz wiedzieć jak obstawiać zakłady bukmacherskie aby wygrywać u buka pieniądze? Proszę bardzo oto garść prostych informacji.

Im więcej meczy do obstawiania u bukmachera online na jednym kuponie tym większy kurs. Ale z drugiej mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. Pewnym jest jedno – to bardzo kuszące dać na jednym kuponie wiele spotkań. A tym bardziej jeśli przeglądamy kupony innych graczy, którzy potrafią z 5 złotych ugrać nawet tysiące.

Oczywiście są strategie bukmacherskie, które niejako wymuszają na nas ile zdarzeń ma się znaleźć na jednym kuponie.

Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak traktujemy zakłady bukmacherskie. Bo jeśli są one dla nas tylko i wyłącznie rozrywką i dawką emocji to tak naprawdę możemy na jednym kuponie umieścić kilkanaście meczów. Nie mówimy, że kupon będzie przegrany.

Ale grając nawet najniższe kursy z pewnością nie ominą nas porażki. Niestety taki jest sport i cała specyfika zakładów bukmacherskich.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Limity na kuponie …

Warto jednocześnie zwrócić uwagę, że w niektórych przypadkach sami bukmacherzy nakładają limit spotkań na kuponie. Swego czasu nawet Bet365 miał taką granicę, gdzie na kuponie nie mogło znaleźć się więcej niż kilkanaście spotkań. Zatem gracze, którzy chcieli umieścić ich już 20, 30 czy 50 musieliby rozbić je na mniejsze kupony. Z pewnością w pewnym sensie jest to zabezpieczenie dla firmy bukmacherskiej.

Grając nawet niskie kursy, ale dodając kolejne spotkania na kuponie ogólny kurs wzrasta do równie dużych wartości. Gdyby jednak gracz trafił owe spotkania bukmacher być może nie byłby w stanie wypłacić tak dużej kwoty od razu. Jeśli jednak chcemy utrzymywać się z zakładów bukmacherskich i dążymy do perfekcji to wskazane jest, by również grać jak profesjonaliści. A Ci grają głównie single.

Oznacza to, że na naszym kuponie może znaleźć się tylko jedno spotkanie. Dzięki temu maksymalnie zwiększamy prawdopodobieństwo wygranej. Niedopuszczalne jest, by dodać jeszcze jedno spotkanie typu „pewniak” o niskim kursie na podbicie kursu ogólnego.

Ciekawy artykuł pojawił się na ten temat na obstawianie.net/zaklady-bukmacherskie-jak-zaczac-grac.html

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie

Dążmy do tego, by na naszych kuponach było możliwie jak najmniej meczy do obstawiania na zakładach bukmacherskich. Nikt nie zakazuje grać nam tzw. tasiemek czy taśmociągów. Ale decydując się na nie, nie grajmy ich za dużą stawkę i starajmy się, by takie nasze ‚wybryki’ nie zdarzały się nam zbyt często gdy obstawiamy mecze w internecie czy w punktach STS czy Fortuna.

sts-aktualne-promocje Blog
TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację