Polska – Senegal – jak obstawiać (nasze typy na mecze Polaków)

Jak grać na zakładach spotkania Polska – Senegal, Polska – Kolumbia i Polska kontra Japonia? Wypróbuj nasze darmowe przewidywania na mecze oraz obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Kolejne kilkanaście dni zdołamy odpocząć od footballu na ekstraklasowym poziomie i zająć się typowaniem spotkań mistrzostwach w Rosji (2018). Polska kadra narodowa w najbliższych dniach rozegra trzy mecze na Mundialu.

Pod spodem prezentujemy darmowe przewidywania na spotkania w „naszej” grupie H na Mundialu. 19 czerwca) w grupie H będzie bardzo łatwo wskazać pewniaków bowiem swoje mecze grają Polska oraz Kolumbia, jakie w przekonaniu ekspertów są typowane na te drużyny jakie awansują z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W początkowych pojedynkach zmierzą się odpowiednio Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie powinni posiadać żadnych kłopotów ze strzeleniem paru bramek – i w tym miejscu zaryzykowałbym na wynik przynajmniej 3:0). W tym samym czasie nasza drużyna zagra spotkanie z Senegalem – przewidywania na rzeczony mecz to X albowiem nasza drużyna nieco winna się oszczędzać przed ważkim meczem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na ów mecz już dawno temu pozostały sprzedane). Tutaj kreślimy typy jak bukmacherzy online – remis.

Potem 28 czerwca 2018 roku będą w naszej grupie dwa spotkania. Nasza polska reprezentacja rozegra mecz z Japonią i w tym miejscu należałoby postawić na rodaków gdyż Japończycy nie są w każdym razie trudną drużyną i są do rozgromienia. W kolejnym pojedynku – Senegal wedle Nas nie będzie posiadać większych okazji z Kolumbią i przegra niniejszy mecz, jednakże po mocnej rywalizacji.

 

Poniżej przewidywania na mecze Mistrzostw Świata 2018 odbywające się w naszej grupie…

W taki sposób typujemy mecze …

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – stawiamy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – stawiamy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – stawiamy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – stawiamy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – stawiamy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – stawiamy: 2
Samara, Kosmos Ariena

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl