Jakie są szanse na szóstkę w lotto – gramy w lotto!

betfan-bonus-na-start

Lotto to hasło, które od blisko 60 lat jest bardzo dobrze znane wszystkim Polakom. Zakłady sportowe, oraz gry liczbowe, które to niezmiennie kojarzą się z tą nazwą mimo upływu kolejnych lat rozbudzają nieustannie emocje. Możliwość wygrania bardzo dużych pieniędzy, przy stosunkowo niskich nakładach sprawia, iż każdego dnia bardzo wielu osób decyduje się kupić przynajmniej jeden zakład.

Pomimo tego, iż szansę na trafienie szóstki są bardzo niewielkie, to wiara w to, że być może tym razem się uda jest naprawdę bardzo duża.

Potwierdza to chociażby fakt, iż co kilka tygodni można usłyszeć informacje o tym, że ta trudna sztuka udała się komuś, że osoba, która zainwestowała stosunkowo niedużo, stała się milionerem.

Każdy chce trafić „szóstkę”

Niektórzy z graczy, aby móc zwiększyć swoje szanse na wygraną decydują się na kilka zakładów jednocześnie.

Zwiększają w ten sposób swoją szansę na wygraną, podobnie jak wtedy, kiedy na każdym losie zaznaczają inne liczby. Mają nadzieje, że ta swego rodzaju różnorodność przełoży się również na wysokość wygranej. Gracze uważają, że im więcej wykupią zakładów, tym większe mają szansę na to, że dla nich gra zakończy się sukcesem.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Z drugiej jednak strony mają świadomość tego, że w tym wypadku bardzo duże znaczenie ma tak zwany los szczęścia. To do niego niezwykle często zależy to, czy uda się trafić wymarzoną szóstkę, a tym samym czy uda się wygrać określoną sumę.

Satysfakcja z wygranej ma często o wiele większe znaczenie niż jej wysokość. Wszystkie osoby, które miały możliwość, choć raz zagrać w totolotka wiedzą bardzo dobrze o tym, że jest to niezwykle prosta gra.

Na czym polega w ogóle to lotto

Szukając odwiedzi na pytanie, na czym polega gra w lotto można z całą odpowiedzialnością powiedzieć, iż jest to gra, w której chodzi o prawidłowe wytypowanie odpowiedniej ilości liczb. W zależności od tego, czy chcemy zagrać w mulit lotka, dużego lotka, czy też w zakłady specjalne zyskujemy możliwość zaznaczenia od sześciu, do nawet dwudziestu cyfr.

To spośród ilu liczb będziemy dokonywać wyboru uzależnione jest od rodzaju gry. Nie mniej jednak szanse na trafienie właściwych liczb zawsze są określane, jako bardzo nieduże. Jednak pomimo niedużych szans na główną wygraną, to wiele osób i tak regularnie kupuje losy. Liczą na to, że jeśli nie uda się im wygrać głównej nagrody, to być może staną się posiadaczami innych nagród, co w przypadku Dużego Lotka może oznaczać wygraną nawet rzędu kilkunastu, czy też w przypadku kumulacji kilkudziesięciu tysięcy. Tym samym możliwość wygrania tak dużej sumy jest niezwykle kusząca.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Wiedzą o tym bardzo dobrze zarówno sami organizatorzy loterii, jak i osoby, które decydują się na spróbować swoje szczęścia tylko do czasu do czasu.

Zawsze jednak możliwość wygrania głównej nagrody jest niezwykle kusząca i to ona decyduje o tym, że zainteresowanie poszczególnymi zakładami wzrasta wraz ze zwiększeniem się głównej nagrody.

Jest to jeden z ważniejszych powód, dla którego to niezmiennie już od ponad pół wieku gry liczbowe organizowane przez Totalizator Sportowy cieszą się niezmiennie tak dużym zainteresowaniem.

Liczba trafionych liczb Liczba w pełnym zbiorze Szansa wygranej w lotto
6* 1 (0,0000072%) 1:13 983 816
5* 258 (0,0018%) ~1:54 201
4* 13 545 (0,097%) ~1:1032
3* 246 820 (1,77%) ~1:57
2 1 851 150 (13,2%) ~1:7,5
1 5 775 588 (41,3%) ~1:2,4
0 6 096 454 (43,6%) ~1:2,3

* liczba trafnych liczb, za jakie przewidziano nagrody

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację