Totolotek + oferta + opinia + bonus

betfan-bonus-na-start

Prawdą jest, że doceniamy pewne rzeczy, osoby dopiero wtedy, kiedy je stracimy. Nie inaczej było w nielegalnymi bukmacherami, którzy jeszcze nie tak dawno mogli oferować nam swoje zakłady bukmacherskie. Zaczęła się prawdziwa walka o byt wielu graczy.

Jak dobrze wiemy przechodząc do legalnego bukmachera od razu skazujemy siebie na 12% podatek. Jednakże jeśli nasza wygrana przejdzie pewien próg dodatkowo dojdzie nam 10% podatek. To sprawia automatycznie, że nasze wygrane będą o wiele mniejsze.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Jeśli dotychczas cały czas przegrywaliśmy to teraz nie liczmy na nic lepszego. Oprócz podatku będziemy mieli do czynienia z mniejszymi kursami co da się zauważyć na naszych częstych depozytach. Jeśli jednak podejmiemy próbę zarabiania na zakładach bukmacherskich należy przede wszystkim dobrze wybrać legalnego bukmachera. Tych na rynku jest niewielu. Z pewnością będziemy mieli czas na przeczytanie recenzji każdego nich.

Legalni bukmacherzy? Totolotek?

Z pewnością powinien być to legalny bukmacher Totolotek.pl. Grając u bukmachera w Polsce mamy niewielkie możliwości. Jednakże już na samym starcie owa firma bukmacherska kusi nas dość wysokim bonusem na start, który wynosi obecnie 500 złotych.

Właśnie tyle maksymalnie możemy zyskać w zależności od tego ile wpłacimy jako nasz pierwszy depozyt. Nie liczmy na to, że znajdziemy tu wszystko na tak wysokim poziomie. Ale może nadejdą wkrótce zmiany …

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Strona do obstawiania

Sama strona internetowa może nasz przyciągnąć swoją prostotą. Wszystko jest niezwykle czytelne i nawet laik z pewnością będzie spokojnie zawierał tu swoje pierwsze kupony. Mimo wszystko nie znajdziemy tu tak szerokiej oferty jak na Bet.

Z resztą nie mamy o tym co marzyć w żadnym z polskich legalnych bukmacherów.

A co z ofertą bukmacherską i kursami?

Te są oczywiście ważne i patrząc na długofalową współpracę to właśnie te aspekty interesują nas najbardziej. Jak już zostało wspomniane oferta nie jest zbyt szeroka, ale z pewnością stanowi uzupełnienie do innych legalnych bukmacherów. Jeśli chodzi o kursy to tutaj możemy często znaleźć je wyższe niżeli u konkurencji.

Oferta bukmacherska Totolotka

Podsumowując, bukmacher Totolotek.pl z pewnością jest godny naszej uwagi jeśli szukamy czegoś do uzupełnienia. Owszem, mamy tu możliwość zawierania zakładów zarówno przed rozpoczęciem spotkania jak i w jego trakcie, ale oferta nie jest jeszcze na tyle rozbudowana, by bukmacher stanowił nasze podstawowe źródło zawierania kuponów.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Kuszą z pewnością oferta bukmacherska i promocje bukmacherskie na Totolotek.pl. Tutaj nikt oprócz milenium.pl nie zaoferuje nam lepszego bonusu na start niżeli ten bukmacher. Dzięki niemu możemy liczyć na lepszy start z przygodą bukmacherską.

Opinie o bukmacherze
  • Wysokość kursów
  • Promocje bukmacherskie
  • Pomoc techniczna
  • Jakość strony www
  • Ocena graczy
4.4
TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację