Obstawiamy mecze – od czego zacząć obstawianie online

betfan-bonus-na-start

Jest to początkujący przewodnik po zakładach bukmacherskich, napisany przez początkującego gracza!

Być może nie wiesz o tym, ale nie jestem ekspertem w zakładach bukmacherskich z długą historią zawierania zakładów, ja po prostu kocham statystykę i prawdopodobieństwo! Znam sieć i sposób jej tworzenia, ale niewiele wiem na temat piłki nożnej.

Uwielbiam jednak prowadzić tą stronę, więc chciałem dowiedzieć się więcej na temat zakładów piłkarskich, aby móc lepiej uczestniczyć w rozmowach na ten temat. Od pewnego czasu prowadzę badania i myślałem, że napiszę je jako przewodnik po zakładach bukmacherskich.

Możesz się zastanawiać, dlaczego nie poprosiłem jakiegoś ekspert (super typera), aby napisał ten przewodnik, ponieważ jest ekspertem, prawda jest taka, że pomyślałem, że lepiej będzie zacząć od kogoś, kto już zaczął obstawiać mecze z mniejszymi lub większymi sukcesami.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

 

Podstawy gry na zakładach bukmacherskich

Wydawało mi się, że zacznę od kilku warunków zakładów piłkarskich.

Stawka – Jest to kwota pieniędzy, które stawiasz na zakład, innymi słowy kwota pieniędzy, które możesz przegrać, jeśli nie wygrasz.
Akumulator – To seria zakładów pojedynczych zgrupowanych razem, jeśli każdy z tych zakładów zostanie odrzucony, wówczas kursy zostaną zebrane razem. Zwykle, gdy słyszy się o ludziach, którzy wkładają na coś pięć i wygrywają kilka tysięcy, to dzieje się tak z powodu akumulatorów. Ponieważ każdy zakład musi wygrać, choć może to być bardzo ryzykowny zakład.
Handicap – Zakład ten jest oferowany, gdy jedna z drużyn jest wyraźnie faworytem – Pomyśl Brazylia kontra lokalna drużyna juniorów! Handicap daje niewielką przewagę słabszej drużynie. Na przykład, może to być jedna  bramka dla słabszej drużyny, która nie ma wystarczającej ilości punktów. Handicap wyjaśnię dokładniej w dalszej części tego artykułu.
Połowa/pełny czas – ten typ zakładu jest podzielony na dwie części, kiedy przewidujesz zwycięzcę pierwszej połowy meczu. Możesz więc przewidzieć remis w połowie meczu, ale dla gospodarzy będzie to wygrana w pełnym wymiarze czasu.
Scorecast – jest wtedy gdy stawiasz na gracza, aby strzelił pierwszą bramkę wraz z przewidywaniem poprawnego wyniku.
Wincast – bardzo podobny do scorecastu, ale stawiasz na gracza, aby zrobił wynik, a następnie przewidujesz zwycięzcę gry.
90 minut obstawiania – Gdy ludzie obstawiają poszczególnych graczy (może jako strzelców bramek) normalnie, jeśli gracz nie pojawi się na boisku, zakład zostaje odwołany, ale jeśli gracz pojawi się w trakcie normalnego czasu 90 minut gry, kwalifikuje się do zakładu.
24-godzinna zasada – większość stron zakładów ma taką zasadę, zgodnie z którą w przypadku przełożenia meczu zakład zostaje unieważniony tylko wtedy gdy mecz nie zostanie rozegrany w ciągu 24 godzin. Na przykład, jeśli mecz został odłożony z powrotem na 2 godziny później, zakład nadal będzie ważny.
Over/Under (Nadwyżka/Zniżka) – Jest wtedy gdy stawiasz na ilość strzelonych bramek, zwykle jest to nadwyżka lub brak, na przykład ponad 2,5 oznacza, jeśli są 3 lub więcej bramek. Mniej niż 2,5 to 0, 1 lub 2 strzelone bramki.
DNB – oznacza stawkę Draw No Bet. Oznacza to, że jeśli wynik jest remisem, otrzymasz pieniądze z powrotem na zakłady bukmacherskie. Można to postrzegać jako bezpieczniejszą opcję, ale należy pamiętać, że kursy są zazwyczaj niższe po jej wybraniu.
Podwójna szansa – Zakład Podwójna Szansa to zakład, w którym wybierasz zwycięzcę, a jeśli oni wygrają LUB jest to remis, wygrywasz zakład. Jeśli drużyna, którą wybrałeś przegrywa, przegrywasz zakład. Podobnie jak DNB, kursy są generalnie niższe, ale w rezultacie zakład jest bezpieczniejszy.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację