Promocje bukmacherskie w Fortunie a inni legalni bukmacherzy

betfan-bonus-na-start

Legalne firmy bukmacherskie czyli bukmacherzy z licencją Ministerstwa Finansów nawet nie zdają sobie sprawy jaki wpływ ma jedna negatywna opinia obstawiającego mecze na ich temat. Niezwykle ciężko jest przekonać do siebie na nowo niezadowolonego klienta.

Poza tym możemy być pewni, że to właśnie on szybciej napisze negatywną opinię na nasz temat niżeli ten zadowolony. To samo tyczy się firm bukmacherskich. Obecnie możemy mówić o swoich „drugich narodzinach” legalnych firm bukmacherskich. Po zmianie ustawy hazardowej to właśnie do nich zaglądają tysiące graczy, którzy chcą zarejestrować konto.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Bukmacherzy: Fortuna

Jakie są komentarze graczy na temat jednego z najdłużej działającego legalnego bukmachera w Polsce?

Gracze niestety nie mają dobrego zdania na temat tego bukmachera. Przeglądając to kolejne opinie na ich temat mamy wrażenie, że najlepiej będzie omijać Fortunę szerokim łukiem. Czy faktycznie jest aż tak źle?

To co możemy dziś zauważyć to przede wszystkim często zawieszająca się oferta LIVE (ale tu trwają prace nad poprawę tego stano rzeczy – info z www.fortuna.pl. Wydaje się nam, że legalny bukmacher Fortuna zupełnie nie radzi sobie z ruchem na swojej stronie. Kiedy to nadchodzą dni, w których np. odbywa się wiele meczów piłki nożnej możemy zauważyć blokadę niemal na każdym spotkaniu. Nie mamy dostępu do żadnej opcji.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

A zatem możemy zapomnieć o tym, by obstawiać na żywo w sposób płynny. Ile trwają takie blokady? Bardzo różnie. Bardzo często jest to kilkanaście minut, po czym wraca kilka opcji zakładów bukmacherskich. Naszym pierwszym ruchem jest oczywiście „Pomoc online”.

Niestety nie uzyskujemy odpowiedzi skąd pojawiają się owe problemy techniczne i kiedy się skończą. Wielu graczom, którzy opierają swoją grę głównie na zakładach na żywo ucieka solidna gotówka. Kiedy spotkań jest już coraz mniej wszystko stara się wrócić do normy.

Gracze starają się jednak dać kolejną szansę. Jednakże po zmianie prawa takie sytuacje są coraz to częstsze. Można to zauważyć chociażby od początku września, kiedy to na boiska wracają kolejne ligi z całego świata.

 

Czy ufać wszystkim opiniom o Fortunie?

Rozwiązaniem byłoby z pewnością zatrudnienie większej liczby pracowników, by mogli oni dbać o ciągłość w dostarczaniu usług. Niestety gracze po kolejnej takiej sytuacji już nie mają ochoty czekać bezinteresownie. Piszą swoje negatywnie opinie zrażając do rejestracji konta następnych potencjalnych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że opinie niekiedy są mocno naciągnięte.

Jednakże w przypadku Fortuny widać zmiany nastrojów graczy tam obstawiających. Coraz więcej z nich rozważa wypłatę pieniędzy i granie u innego bukmachera jak choćby LVBET czy Totolotek. Takie zachowanie z pewnością nie przystoi takiemu bukmacherowi jak Fortuna.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Ciężko jest tak po prostu zrezygnować z obstawiania meczów online właśnie tutaj. Nie odradzamy grania w Fortunie. Nie da się jednak ukryć negatywnych opinii na ich temat.

 

Z pewnością warto mieć dodatkowo założone konto u konkurencji (wybrać jakieś promocje bukmacherskie i już), by nie ominęło nas żadne interesujące nas spotkanie. Grając na żywo zapewne już po tygodniu wyrobimy sobie stosowne zdanie na ich temat. Nieco lepiej mają gracze, którzy preferują zakłady przedmeczowe. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal jest wiele kwestii do poprawienia. Zatem opinie o Fortunie są dziś takie sobie, a średnia ocena poniżej średniej.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Promocje w Fortunie

Aktualnie na stronie www.fortuna.pl znajdziesz dwie promocje – bonus bez depozytu oraz do 400zł za depozyt.

Opinie o bukmacherze
  • Wysokość kursów
  • Promocje bukmacherskie
  • Pomoc techniczna
  • Jakość strony www
  • Ocena graczy
4.2
TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację