Promocje bukmacherskie za depozyt = PZBUK

betfan-bonus-na-start

Dziś zaczęła działać nowiutka odsłona strony do obstawiania spotkań www.pzbuk.pl, która jest pierwszym etapem następnej fazy rozwoju na krajowym rynku tego legalnego bukmachera online.

Implikując modyfikacje inspirowali się między innymi obstawiających ocenami plus recenzjami. Mamy nadzieję, że następna powłoka wizualna spodoba się Wam a uproszczona nawigacja uczyni, że będziecie chętnie obstawiali pojedynki sportowe dokładnie na www.pzbuk.pl

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Garść wiadomości o PZBUK

To w rzeczywistości nowy bukmacher działający w sieci w Polsce bo wystartował dopiero w 2018 roku. Jego propozycja póki co jest nader skromna lecz przez cały czas modyfikowana – dzięki temu mamy wiarę że w nie długim terminie dorówna do średniej wśród bukmacherów w Polsce.
Typerzy szczególnie skierują atencję na nader łatwą witrynę do obstawiania pojedynków przez internet – z tej przyczyny typowanie jest proste oraz przyjemne.
Oprócz tego dochodzi niezwykle ekspresowa oraz kompetentna asysta w sytuacji kłopotów z zakładami bukmacherskimi.

Promocja za depozyt przy zakładania konta

PZBuk rozpoczął proponować najbardziej opłacalny asymetryczny dodatek od wpłaty za uruchomienie konta w Polsce!

pzbuk-kod-bonusowy Bukmacherzy internetowi

Dowolny użytkownik po wpłacie 200 PLN otrzyma całkowicie 500 zł na grę w zakładach bukmacherskich.
Wespół z nowiutką stroną zamykają zarazem prace nad aplikacją na telefon, która winna zadowolić każdego typującego. Aplikacja na smartfona PZBUK będzie przystępna zarówno na urządzenia Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Wzajemne zakłady wirtualne również są przystępne aktualnie na stronie www.pzbuk.pl. W propozycji odnajdziesz wyścigi konne, czworonogów, piłkę nożną oraz koszykówka.

Statut nowiusieńkiej oferty powitalnej

Realizatorem oferty jest Cherry Online Polska sp. z o.o. tytułowana dalej pzbuk.pl.
Promocja jest osiągalna tylko dla nowych obstawiających pzbuk.pl plus dla tych, którzy nie zastosowali do dziś dnia z żadnej innej promocji na początek.
Promocja przy zakładaniu konta „Dodatek 150% do 500 zł” podmienia wszelkie pozostałe propozycje przy rejestracji, w tym sztampową ofertę w trakcie rejestracji „Gratisowy zakład 50 złotych”.

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Wielkość dodatku na start przyznawana jest pojedynczo na jednego użytkownika. Bonus po rejestracji przyznawany jest w zależności od wysokości wykonanego depozytu, według założenia, że wielkość dodatku stanowi 150% przelanego depozytu powyżej kwoty 100 PLN.
Maksymalna ilość depozytu uprawniająca do uzyskania dodatku wynosi 200 PLN. Obstawiający dostaje dodatek po zrealizowaniu warunku wyznaczonego w ust. 4.

Aby skorzystać z dodatku na start gracz jest zmuszony prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu, wykonać wpłatę w wysokości min. 100 PLN oraz aktywować dodatek w trakcie depozytu.

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Wypłaty środków promocyjnych można zrobić po zrealizowaniu warunków obrotu.
Warunkiem obrotu dodatkiem jest zrealizowanie zakładów wzajemnych w wysokości 4-krotności sumy wpłaty i dodatku na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta przy rejestracji aktualna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od chwili aktywowania promocji powitalnej konsument ma do 60 dni na realizację wymaganego obrotu środkami, niezależnie od okresu egzystowania oferty.
Bukmacher zapewnia sobie prawo od odwołania bądź cofnięcia niniejszej oferty względnie modyfikacji jej zasad w każdej chwili, bez wcześniejszego ogłoszenia.

1 użytkownik może skorzystać z oferty tylko 1 raz.

Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania dodatku w następujących okolicznościach:
a) w przypadku nie respektowania normy “1 konsument – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:
– obstawiający posiada więcej niźli jedno konto o identycznym adresie IP;
– zakładaniu kont o identycznych danych bądź innym czynniku identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, nr. karty visa/mastercard / debetowej, czy pozostałej metody płatności;
– obstawiający posiada więcej niźli jedno konto;

b) w przypadku naruszenia jakiegokolwiek z warunków promocji i bieżącego Kodeksu;
c) gdy zaistnieją dowody zmowy pomiędzy użytkownikami w obstawianiu zakładów
d) w wypadku kiedy w przeszłości odbiorca nadużywał, czy aktualnie nadużywa systemu promocyjnego.

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Bukmacher może odwołać przyznany dodatek plus cofnąć wynikłe z niego nagrody w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację