Startują zakłady bukmacherskie ComeOn w Polsce

betfan-bonus-na-start

Dużych bukmacherów w Kraju non stop nam brakuje a sporo z tych jacy swego czasu funkcjonowali na krajowym rynku bukmacherskim aktualnie nie dostarczają zakładów piłkarskich dla Polaków. Jednakże pomału się to zmienia i parunastu sporych bukmacherów wnioskuje o rządową zgodę MF i ją … zdobywa!

Miło nam zawiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 nowiutki buk otrzymał koncesję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Mówimy o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. z Warszawy.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Zakłady sportowe ComeOn

Niniejsza spółka bukmacherska wnioskowała o nabycie koncesji przez sporo ponad 6 miesięcy, realizując całe warunki które są w zapisach regulacji o grach hazardowych on-line, pozyskała koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Znaczną część udziałów w spółce posiada szwedzka Cherry AB, otworzona w 1963 roku, posiadacz takich spółek jak: ComeOn, Cherrycasino i udziałowcem takich spółek jak Yggdrasil, Knock Out AB plus parunastu innych.

Firma Cherry AB powiązana jest z biznesem rozgrywki on-line od bardzo dawna. Owa firma dostarcza gry on-line w tym zakłady sportowe, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, robienie gier. Zaprezentowana spółka zajmuje się nabywcami na starym kontynencie plus jest notowana na giełdzie.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

 

Co sądzę o ComeOn

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była potrzebna! To nie ulega kwestii! Niemniej jednak że tak fajna firma na rynku europejskim wejdzie do Polski przed takimi firmami jak bwin czy Betclic to w tym momencie jest pełne zdziwienie.
O legalnym buku (gdyż w ten sposób można napisać) ComeOn mam wyłącznie dobre zdanie. Od czasu kiedy weszli do Polski nieco lat temu, pamiętam że ich support i co więcej oferta dla grających były na bezkonkurencyjnym pułapie i pozostaje Nam jedynie brać za dobrą monetę że tak będzie u nas.

Promocje powitalne w ComeOn

W wielu państwach Europy, jednakże i bodajże w Polsce również będzie dostępny bonus od depozytu – konwencjonalne 100% za początkową wpłatę na rachunek rozliczeniowy grającego. Więcej wkrótce na naszych stronach…

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl
TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację