STS czy Fortuna – który bukmacher jest największy i lepszy?

betfan-bonus-na-start

Fortuna czy Totolotek? STS czy Fortuna? U jakiego bukmachera warto mieć konto a u jakiego to strata czasu? Powiem tak – u każdego warto założyć konto który zaoferuje nam to co wspomniana 3 wiodących w Kraju bukmacherów. Oferują nie tylko świetne promocje bukmacherskie ale przede wszystkim ich strony i aplikacje do obstawiania meczów są na wysokim poziomie.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Co do największego (a czy najlepszego bukmachera to nie wiem) to …

Polski bukmacher STS na rynku to obecnie fenomen. Tak w wielkim skrócie możemy opisać działalność tego bukmachera. Wydaje się, że o wiele lepiej wiodło mu się jeszcze za czasów, gdy w Polsce dostępni byli nielegalni bukmacherzy.

Gracze zbytnio nie rozczulali się nad tym, którego legalnego bukmachera wybrać. W przeciwieństwie do aktualnych czasów. Wcześniej STS.PL (bo taki adres ma jego strona do obstawiania meczów) był niezwykle popularny i to już wystarczało, by się tam zarejestrować i obstawiać zakłady bukmacherskie online.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Dzisiaj gracze są zmuszeni do wyboru najlepszego z najgorszych, dlatego też żaden najmniejszy szczegół nie zostanie niezauważony. Każdy legalny bukmacher czekał z niecierpliwością na 1 lipca 2017 roku. To właśnie wtedy ruch na ich stronach internetowych miał być kilkakrotnie wyższy niż kiedykolwiek indziej. I faktycznie widać na wykresach znaczące skoki w górę.

STS już mniej popularny?

Jednak w przypadku dwóch bukmacher po pewnym czasie widać spadki – do tej grupy należy m.in. STS.

lvbet-bonus-bez-depozytu Bukmacherzy internetowi

Bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce (o których mowa na https://www.bet-line.pl/legalni-bukmacherzy.html) dwoją się i troją, by przekonać do siebie graczy. A ów legalny największy polski bukmacher zachowuje się dosyć arogancko. Nie robi on nic co mogłoby przekonać do gry właśnie u nich, a nie u konkurencji.

Bonusy w STS

Bonus startowy jeden z słabszych na rynku. Lepiej wyglądają już ogólne promocje dla stałych graczy. Warto się tym interesować, gdyż zyskać możemy spore pieniądze (co miesiąc możliwość wygrania 100 tysięcy złotych!). Jednak to kiedyś się skończy i co wtedy?

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Ów legalny polski bukmacher to głównie podatek, niskie kursy, dość kiepska oferta, mimowolne podwajanie kuponów i problemy techniczne ze stroną internetową. Niektóre problemy znikają wcześniej, a inne utrzymują się dłużej. Czas na pobudkę, gdyż dalsza taka polityka będzie miała swoje odwzorowanie na wykresie zainteresowania graczy tym bukmacherem.

Co gorsza również i oni nie pomagają w promocji. Bowiem opinie na jego temat nie są obecnie zachęcające innych do rejestracji konta.

totolotek-bukmacher-bez-depozytu Bukmacherzy internetowi

Opinia o STS

W skali od 1 do 10, STS oceniany jest na 6. Zatem mówiąc, że do średniej klasy bukmacher i tak lekko naginamy ocenę. Gracze są niezwykle wymagający i jeśli mają grać u takiego bukmachera to większości z nich zarzeka się, że woli zupełnie zrezygnować z zakładów bukmacherskich.

To tylko pokazuje jak nisko plasuje się dziś STS. Niby ma kilka ciekawych rozwiązań – chociażby szybkie wypłaty. Ale pomimo tego, że gramy rekreacyjnie nikt nie ma zamiaru dokładać do tego więcej pieniędzy niżeli dotychczas. Profesjonalni gracze ani myślą tu grać.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Jeśli jednak rekreacyjnie to nie zaszkodzi mieć tu oczywiście konta. Jeśli liczy się głównie dla nas fakt grania u polskiego bukmachera to być może STS przekona nas do gry na dłużej.

 

STS czy Fortuna

Na tak postawione pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Każdy z tych legalnie działających bukmacherów w Polsce ma swoje plusy i minusy. I tak w Fortunie mamy lepszy bonus powitalny oraz lepszą stronę do obstawiania meczy no i kursy są wyższe.

Z kolei STS – więcej zakładów bukmacherskich, mnóstwo zakładów na żywo i do tego można sporo meczów oglądać u nich na  stronie, a no i pomoc jest na lepszym poziomie – choć też potrafi dać ciała przy rozwiązywaniu niektórych problemów.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Bukmacherzy internetowi

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację