W STS rejestracja jest bez dowodu osobistego

betfan-bonus-na-start

Z jakiego powodu ekspresowa rejestracja u bukmachera on line bez dowodu osobistego to wspaniały koncept firm bukmacherskich w Polsce i dlaczego wskazane jest z niej zrobić użytek… Jak chcemy typować spotkania w necie trzeba się u bukmachera zarejestrować! Jak dotąd ciągnęło się to niezwykle leniwie, a poza tym bez dowodu osobistego nie dało się tego zrobić.

Teraz … Założenie konta na STS.PL nigdy nie było tak banalne. Posiadając konto przejściowe można korzystać z zakładów bukmachera online wpisując wyłącznie bazowe dane. Nie ma w tej chwili konieczności wgrywania ksera dowodu osobistego. Nie ma konieczności też podawania kolejnych szczegółowych danych. Wystarczy 1 minuta, żeby grać na zakładach mecze online u legalnego bukmachera w Polsce.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Otwarcie rachunku zachodzi bezpośrednio po weryfikacji przekazanego przez typującego adresu e-mail.

Rejestracja bez dowodu w STS i nie tylko …

Rejestracja wstępna dozwala na używanie konta STS.PL w sposób ograniczony – ogranicza nas maksymalny zakres zakładów i brak zdolność wypłaty funduszy z konta (dostępne tylko po całkowitej weryfikacji konsumenta).
Jednostka mająca konto o statusie warunkowym może aczkolwiek korzystać z wielu ofert bonusowych, w tym z bonusu na początek.

Gwoli dokonania zgodnej bezwzględnej rejestracji Klient zobligowany jest do należytego wypełnienia formularza przy rejestracji u danego bukmachera i przesłania skanu ewentualnie fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Super dodatek za rejestrację

Legalnie działający bukmacher online STS poleca darmowe zakłady!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Freebet 29 zł przy otwieraniu konta dla nowego klienta
– następnie oferta powitalna wygląda bez modyfikacji: premia 100% do 1200 zł,

Dla typujących jacy otworzyli konto przed 01.02 i nie wykorzystali nadal z żadnej innej propozycji promocyjnej zostaną uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Na stronce rejestracji https://www.etoto.pl/rejestracja/ pojawi się grafika z szczegółową informacją jak pozyskać 1040 zł w akcji promocyjnej na start.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Więcej na temat u kogo założysz konto bukmacherskie bez dowodu osobistego znajdziesz na stronie internetowej https://www.obstawianie.net/bukmacher-bez-dowodu

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację