Zakłady bukmacherskie bez podatku? forBET

betfan-bonus-na-start

Oferty na zakłady bukmacherskie online wszystkich legalnych bukmacherów działających w Polsce jesteśmy w stanie sprawdzić w jeden wieczór. Czy warto to w ogóle robić wiedząc, że i tak nie ominiemy 12% podatku? Tak.

Zakłady bez podatku

Z pewnością natkniemy się na legalnego bukmachera ForBet.pl, który oferuje obstawianie bez podatku w niektóre dni w tygodniu i który kusi swoich potencjalnych graczy brakiem owego podatku (niestety promocja na tą chwilę obowiązuje tylko w środę).

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000 zł)...

Czy jest to prawdą?

Zacznijmy może od tego, że na wielu stronach internetowych o tej tematyce znajdziemy porównania tych samych kuponów u różnych bukmacherów. I tak chcąc obstawić 100 złotych na dane wydarzenie tak naprawdę stawiamy 88 złotych, ponieważ od razu pobierany jest 12% podatek.

W tym wypadku jest to 12 złotych. ForBet.pl kusi nas hasłem „12% do wygranych” w każdą środę. Zatem w przypadku wygrania kuponu liczymy na zwrot owego podatku. Dzięki temu możemy poczuć się jak za dawnych lat grając u nielegalnych bukmacherów.

Jednak czy tak jest faktycznie?

Otóż nie do końca. Z pewnością jest to doskonały chwyt marketingowy, który ma zachęcić potencjalnych graczy do rejestracji konta i obstawiania meczów właśnie tutaj. Jednak nie każdego będzie obejmowała ta promocja. Dlatego też warto przeczytać krótką informację dołączoną do tej promocji.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Możemy tam wyczytać, że dotyczy ona tylko i wyłącznie kuponów, na których znajdują się minimalnie 3 zdarzenia. A łączny kurs wynosi minimum 2,00. Stawiając zatem single ta promocja nas tak naprawdę nie obejmuje, ponieważ współczynnik wynosi tyle samo co u innych bukmacherów, czyli 0,88. Dodatkowo należy dodać, że do owej promocji nie wliczane są kupony systemowe.

Faktem jest zatem, że możemy liczyć tutaj na zwrot 12% podatku w przypadku wygranej. Ale dotyczy to tylko kuponów na których są co najmniej trzy zdarzenia. Warto zatem z uwagą przeczytać warunki tej promocji, by potem negatywnie nie rozpisywać się na temat tego legalnego bukmachera.

Jeśli gramy głównie single to ta promocja nas nie obejmuje, nawet jeśli na naszym kuponie kurs wynosi powyżej 2,00. Bez wątpienia najwięcej zyskają tutaj osoby, które lubią puszczać tzw. tasiemki. Dzięki temu ich wygrane mogą być naprawdę wysokie z uwagi na fakt dodania podatku.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000 zł)...

Co jednak ważne – pozostaje podatek 10%. Co z nim?

Doskonale wiemy, że wygrywając już np. 2500 złotych taki podatek się dodatkowo pojawia. W przypadku owej promocji nas nie ominie. Warto sobie wcześniej przekalkulować czy, aby na pewno opłaca się nam taka promocja. W ostatecznym rozrachunku obstawiając faktycznie co najmniej te trzy wydarzenia możemy mimo wszystko liczyć na większe zyski niżeli u konkurencji.

Na promocję dało się złapać wielu graczy, którzy po obstawieniu kuponu z jednym zdarzeniem nie doczekało się zwrotu podatku. Wynikać to może jednak tylko z niewiedzy. Na szczęście warunki owej promocji są opisane krótko i zwięźle, dlatego też poświęcając zaledwie kilka minut możemy ustrzec się negatywnych emocji. Mimo tego, że nie każdy kupon zaliczyć się może do tego, by wygrywać bez podatku to i tak jest to akcja godna naszej uwagi. Warunki nie są zbyt wygórowane.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

A jeśli nie chce się nam analizować spotkań, zawsze możemy iść na skróty i skorzystać z gotowych kuponów w zakładce Betmarket.

Opinia o forBET

To solidny bukmacher bez podatku (w niektóre dni oferuje taką opcję) który powoli zdobywa dopiero rynek. Jednakże polecany dla graczy mocno rekreacyjnych gdyż jego oferta zakładów bukmacherskich jest mocno uboga – choć stale rozwijana. Do tego promocja 100% do 600 PLN – nie powala ze względu na swoje warunki.

Jednakże warto z niej skorzystać i … tyle. Mamy tam konto gracza ale obstawiamy na forbet.pl jak pojawi się tam dobry kurs na interesujące nas zdarzenie lub fajna promocja dla stałych graczy.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000 zł)...
Opinie o bukmacherze
  • Wysokość kursów
  • Promocje bukmacherskie
  • Pomoc techniczna
  • Jakość strony www
  • Ocena graczy
3.8
TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację