Zakłady bukmacherskie – porady (poradnik bukmacherski)

betfan-bonus-na-start

Kto z nas nie lubi sportu? Nie musimy go uprawiać wyczynowo, by się nim interesować. Do tego dochodzą reprezentacje Polski w różnych dyscyplinach sportowych. To sprawia, że zawsze będziemy mieć choć minimalne pojęcie na temat danego sportu czy graczy.

Będąc jednak zagorzałym fanem sportu warto przełożyć to na pieniądze. I często faktycznie się tak dzieje, że zaczynamy wkraczać w świat zakładów bukmacherskich. Zazwyczaj zaczyna się bardzo chaotycznie, bo od kuponów akumulowanych. Chodzi tu o to, że na naszym kuponie jest wiele zdarzeń sportowych. Jednak dzięki temu możemy liczyć na wielki kurs.

Prawdopodobieństwo wygranej…

Jest oczywiście niewielkie, ale w przypadku wygranej z kilku złotych możemy liczyć nawet na kilka tysięcy złotych zysku. Nadchodzi czas, gdy zaczynamy traktować to poważniej. Jednak nie oszukujmy się – to tylko zakłady bukmacherskie.

W sporcie cały czas jest korupcja, a tym bardziej w piłce nożnej i to niemal na całym świecie. Przejdźmy jednak to sedna sprawy – chcemy zarabiać w miarę regularnie jednakże albo stoimy w miejscu, albo jesteśmy stratni.

W czym popełniamy błędy na zakładach bukmacherskich?

Jednym z najczęstszych błędów typerów to brak strategii. Raz gramy gole w przedziałach czasowych, raz wygraną danego zespołu, by następnie stracić pieniądze na tenisie. Kolejnym błędem jest ufanie obcym ludziom.

Owszem, nadal wiele meczy jest ustawianych. Jednakże nie wierzmy w każdą super-okazję o kursie 40-100.

Będąc w tym temacie NIGDY nie kupujmy dostępu do grup czy innych wymyślonych kont, które oferują nam gwarantowany zarobek lub wysokie kursy. Bardzo łatwo stworzyć tzw. fake konta, na których znajduje się wiele nieprawdziwych informacji, które mają nas skusić do zapłaty wcale niemałych pieniędzy. Po co komuś takie wpłaty skoro ma dostęp do takich informacji? To już powinno nam dać do myślenia.

Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że tu każdy niezależnie od wszystkiego zaliczyć porażkę. Dlatego też najlepiej będzie jeśli każdy sprecyzuje swoją strategię i będzie zależny tylko i wyłącznie od siebie. Należy również wspomnieć o stawkach i naszych emocjach. To często pomijane aspekty.

Nie liczy się tu bowiem tylko i wyłącznie wiedza. Jeśli jesteśmy mniej pewni co do danego meczu lepiej postawić mniejszą kwotę.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Poza tym będąc po kolejnej przegranej lepiej zrobić sobie kilka dni przerwy, ponieważ negatywne emocje nie działają pozytywnie na naszą dalszą grę. W konsekwencji odrywamy się od swojej strategii i tracimy więcej pieniędzy. Wyeliminowanie błędów niestety nie udaje się każdemu.

Przegrywając więcej niżeli jesteśmy w stanie zaakceptować powinniśmy myśleć na poważnie o zaprzestaniu obstawiania kolejnych meczy.

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację