Zakłady na ME w piłce ręcznej

betfan-bonus-na-start

Czy typowanie szczypiorniaka daje okazję na zarobek? Czy podane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to akuratne typy?

Od jakiegoś czasu nie za bardzo dobrze wiedzie się naszym piłkarzom szczypiorniaka. Z minionej potęgi, jakiej kapitanował Bogdan Wenta, pozostało niedużo. Starczy stwierdzić, iż na Mistrzostwa Europy, jakie startują już w czwartek 9 stycznia, „Polacy” z trudem co się dostali. Skutkiem tego też fani w Polsce nie są aż tak nader z zapałem nastawieni do nadciągających meczy.

Zakłady bez podatku! 3000 zł na start! www.betfan.pl

Morytko królem strzelców?

Legalnie przyjmujący zakłady nasz bukmacher BETFAN wystawił zakłady bukmacherskie odnośnie kondycji Rodaków na Mistrzostwach Europy. Obecnie zdołacie ustawić zakład na to, kto będzie najlepszym napastnikiem a także na to ile bramek zaliczy / przepuści polska reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy na mecze na początkowy zakład to zdecydowanym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest jednym z 3 wysłanników swojego klubu.
Dwoje kolejnych to bramkarz Mateusz Kornecki i instruktor bramkarzy – cieszący się popularnością Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o jakiej napomykaliśmy na początku materiału.

Legalnie działający bukmacherzy w Kraju poniekąd nie liczą na dobry występ „piłkarzy ręcznych”. Legalnie przyjmujący zakłady lokalny bukmacher BETFAN uważa, iż Polscy piłkarze ręczni są bez szans na przejście z grupy F dalej, w jakiej znajdują się Szwedzi, Słoweńcy i Szwajcarzy.
Łańcuch wyszczególnionych ekip nie jest losowa, bo to oczywiście tak winna przedstawiać się chronologia na zakończenie grupowych meczy. Gracze Patryka Rombela powinni zdaniem legalnego krajowego bukmachera zamykać rzeczoną stawkę…

betfan-bonus-na-start Obstawianie Zakłady bukmacherskie

Nie za bardzo porządne typy

W poprzednich pojedynkach przed mistrzostwami polscy kadrowicze rozegrali trzy otwarte spotkania, w których trzy przegrali. Polscy piłkarze byli słabsi od Hiszpanii, Portugalii i również Rosji. Po tych porażkach selekcjoner reprezentacji zadecydował by zrezygnować z golkipera Łukasza Zakretę oraz prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy ten ruch podziała mobilizująco na naszą reprezentację piłkarzy ręcznych?

Jak odczuwacie, z przykrością muszę stwierdzić nie zwiastujemy sukcesu naszym reprezentantom na przedstawianym turnieju. Pragnęlibyśmy się oczywiście mylić w tych proroctwach, jednakże doprawdy trudno wietrzyć któregokolwiek światełka w tunelu. Walkę na ME 2020 Polacy rozpoczną w piątek od spotkania ze Słowenią. Następnie wyczekuje ich spotkanie ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po następnych dwóch dobach przerwy, walkę w grupie F sfinalizują pojedynkiem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi reprezentanci na pewno dobrze pamiętają jak sami byli olśnieni rezultatami reprezentacji Bogdana Wenty.
Cudownie by było odnieść się do tych fenomenalnych czasów, w czasie jak byliśmy potęgą piłki ręcznej. Swoją drogą, powinno się również podejść z pokorą do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Finalnie nasza piłka ręczna przeżywa współcześnie wymianę pokoleń, dlatego też powinno się co nieco zaczekać na następne złote czasy polskich piłkarzy ręcznych.

Zakłady bez podatku! 3000 zł na start! www.betfan.pl

Prognozy na mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Hiszpania

Ażeby na bieżąco typować spotkania wybierz najlepszą apkę do obstawiania wydarzeń sportowych (https://www.bukmacherskie-zaklady.pl/zaklady-bukmacherskie-na-telefon-ktora-wybrac/)

TOP 3 bukmacherów online 1. www.fortuna.pl - za wysokie kursy, promocję i helpdesk
2. www.lvbet.pl - za promocje i bogatą ofertę zakładów
3. www.sts.pl - za transmisje meczów live i aplikację